Dūlas atbalsts dzemdībās sastāv no

 • Pirmsdzemdību konsultācija
Šajā konsultācijā mēs runājam par Tavām vajadzībām un vēlmēm, nedaudz iepazīstam viena otru, lai Tu varētu sajust un izlemt cik piemērota viena otrai esam. 
Lai izrunātu Jūsu vajadzības un sagatavotos dzemdībām būs nepieciešama vismaz 1 konsultācija, kas ir iekļauta dzemdību atbalsta cenā.  Ja nepieciešama papildus konsultācija, tās  cena ir 25 Euro.  Konsultāciju laikā runājam par  Jūsu bailēm, satraukumiem, cerībām un vēlmēm, kā arī izrunājam neskaidros jautājumus. Meklējam resursus, lai pēc iespējas labāk  sasniegtu Jūsu mērķus. Kopīgi radām Jūsu dzemdību plānu, tajā piedalās arī partneris vai cita atbalstošā persona. Konsultāciju laikā vienojamies par to, ko Jūs sagaidāt no manis Jūsu dzemdību dienā. Mūsu kopīgais mērķis ir noskaidrot Jūsu vajadzības un vēlmes, apzināt iespējamos kavēkļus un rast sajūtu, ka Jūs to variet!

Ja Tu izlem vienoties par manu atbalstu Tavās dzemdībās, tiek noslēgts līgums. Šī konsultācija maksā 25 Eur un tiek uzskatīta kā iemaksa dzmedību atbalsta cenā. Ja sieviete izlemj, ka dūlas atbalstu dzemdībās nevajadzēs, šīs konsultācijas maksa netiek atgriezta.

 • Telefonisks atbalsts, e-pasta sarakstes

Esmu pieejama telefoniski vai e-pastā, lai  īsi izrunātu kādu jautājumu vai sniegtu atbalstu pirms vai pēc dzemdībām.

 • Pieejamība
24 h telefoniska pieejamība divas nedēļas pirms noteiktā dzemdību datuma līdz dzemdību sākumam.
 • Dzemdībās
Esmu Jums blakus visu dzemdību laiku un divas stundas pēc dzemdībām. Dzemdību laikā palīdzu Jums pārdzīvot kontrakcijas, izmantojot dažādas tehnikas. Kā piemēram,  atgādinot par elpošanas un relaksēšanās tehnikām, veicot masāžu, palīdzot atrast piemērotu dzemdību pozu u.c. Tāpat atbalstu Jūs emocionāli, iedrošinu, kā arī  praktiski – pasniedzot ūdeni, apsedzot, uzvelkot zeķes vai radot atbilstošu gaisotni telpā.  Arī Jūsu partneris tiks atbalstīts un iedrošināts.
 • Atbalsts bērniņa pirmajā barošanas reizē
Pēc bērniņa piedzimšanas palīdzu iekārtoties pēcdzemdību palātā. Sniedzu atbalstu uzsākot zīdīšanu, lai nodrošinātu veiksmīgu turpmāko mazuļa barošanu. Praktiski un informatīvi palīdzu bērniņa aprūpes jautājumos. Palīdzu jums veidot emocionāli tuvas attiecības ar bērniņu jau pirmajās viņa dzīves stundās.
 • Viena pēcdzemdību vizīte
Iepriekš saskaņojot, vienojamies, kad notiks pēcdzemdību vizīte. Tā var būt gan pie Jums mājās, gan vēl slimnīcā esot. 
Šajā reizē mēs kopīgi atskatāmies un pārrunājam Jūsu dzemdību pieredzi. Tā ir kā sevis dziedināšana, izrunājot sāpīgo un smeļoties spēku skaistajā. Runājam arī par Jūsu tā brīža sajūtām, neskaidrajiem jautājumiem, lai rastu drošības sajūtu un iekšēju mieru jaunajai dzīvei kopā ar bērniņu mājās.

Esmu pieejama arī pēdējā brīdī, kad par dūlas nepieciešamību dzemdībās izlemts kaut nedēļu pirms plānotā dzemdību datuma!

Cena 

160 Eur Liepājā

160 Eur + ceļa izdevumi citur (Saldus - Kuldīga - Ventspils 190 Eur)

Atgriezties

Kā Dūla, es NEveicu:

 • Neiesaku medicīniska rakstura padomus un neskaidroju izmeklējumu rezultātus
Es neskaidroju analīžu vai USG izmeklējumu rezultātus Es uzklausu Tevi, saklausu Tev būtisko un  iedrošinu Tevi sazināties ar ārstu. 
 • Nekādas medicīniska rakstura manipulācijas

 Bērniņa sirdstoņu novērošanu, atvēruma pārbaudi un citas medicīniska rakstura manipulācijas veic tikai medicīnas personāls. 

 • Nepieņemu lēmumus Tavā vietā

Es sniedzu Tev informāciju, atbildu uz Taviem jautājumiem, atgādinu par Tavām sākotnējām iecerēm, izskaidroju kādas manipulācijas iespējamu nepieciešamību un iespējamās sekas. Bet gala lēmumu pieņem mamma.

 • Nerunāju ar personālu Tavā vārdā

Ja kādā brīdī Jūs neesat droša, vai esiet sapratusi mediķu teikto, es varu to izskaidrot vienkāršāk. Taču, ja Jūs vēlēsieties kaut ko jautāt mediķim vai saņemt kādu medicīnisku manipulāciju, es varu palīdzēt Jums vai Jūsu partnerim noformulēt jautājumu un iedrošināt Jūs to uzdot aprūpes personālam.

 • Es nerīkojos Jūsu dzemdībās pēc savas personiskās pieredzes un pārliecības

Es necenšos Tevi pārliecināt par kādu savu ideju, kas man šķiet pareiza. Ik brīdi es klausos sievietē, viņas sajūtās un vajadzībās. Un klusi piedāvāju variantus. Tās ir Tavas dzemdības, jūsu ceļojums uz satikšanos un es nedrīkstu jūs tajā traucēt.

 . Zīdīšanas konsultants dūla Liepājā Zīdīšanas konsultācijas Liepājā Grūtnieču nodarbības Dūla dzemdībās Topošo vecāku kursi Dūlas konsultācija Dzemdību elpošana